Bramki: 0 – 1 Marcin Marynowski 26’; 0 – 2 Jacek Rura 46’.

Ogień Sękowa: Tomasz Rakoczy – Krzysztof  Deda, Rafał Szafrański, Marek Krygowski (56’Dawid Siwek), Arkadiusz Pijanowski – Kamil Moskal (70’Cezary Rokosz), Marek Wszołek (55’Paweł Cetnarowski), Maciej Machowski, Daniel Pijanowski – Roman Korba (75’Kacper Grzelak), Paweł Padoł.

LKS Łużna: Damian Janiszewski – Rafał Łażeński, Wojciech Gucwa, Jacek Rura, Grzegorz Kosiński, Daniel Petryla, Konrad Drożdż, Marcin Marynowski, Damian Bożek (78’Dawid Klimek), Paweł Rząca, Marcin Zięba.

Żółte kartki:

Ogień Sękowa: Roman Korba

LKS Łużna: Paweł Rząca, Marcin Marynowski

Sedzia: Jacek Szymański (KS Gorlice)

W trzecim meczu sezonu doznajemy trzeciej porażki. Nieudany początek rundy jesiennej mają zawodnicy zespołu seniorów. W tym meczu nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na skuteczną i mądrą grę w obronie zawodników z Łużnej. Co z tego że staraliśmy się utrzymywać przy piłce jak nie potrafiliśmy poważniej zagrozić bramkarzowi przeciwników. Do tego doszły fatalne błędy w obronie przez które straciliśmy bramki.

Pierwszą bramkę straciliśmy w 26 minucie gry. Dośrodkowanie z lewej strony, na gola zamienił Marcin Marynowski wykorzystując wcześniejsze nieporozumienie naszego bramkarza z obrońcami. Szkoda bo mecz do tego momentu był wyrównany i pierwszy poważniejszy nasz błąd zakończył się stratą gola.

Na 2 – 0 tuż po przerwie podwyższył Jacek Rura. Znów dośrodkowanie z bocznej strefy boiska i nieszczęśliwa interwencja jeszcze Rafała Szafrańskiego po której piłka zmyliła broniącego bramki Tomka Rakoczego. Bramkarz Ognia nie mógł już nic zrobić bowiem został zaskoczony z niewielkiej odległości. Do końca meczu nasi zawodnicy starali się odrobić choćby część strat, jednak skutecznie uniemożliwili nam to zawodnicy gości. Drużyna z Łużnej mądrze i skutecznie się broniła, nie pozwalając nam na zbyt wiele pod swoją bramką. Do najciekawszych sytuacji w drugiej połowie należy zaliczyć strzał z rzutu wolnego Konrada Drożdża. Tuż pod koniec meczu piłka po strzale tego zawodnika trafiła w słupek naszej bramki. Mecz zasłużenie wygrała drużyna gości. A nam narazie się nie wiedzie, ogrywamy młodych zawodników – dziś na boisku pojawili się kolejni młodzi zawodnicy z zespołu juniorów, liczymy że w przyszłości przyniesie nam to wymierne korzyści. W kolejnych meczach potrzebujemy zdobyć pierwsze punkty – najbliższa okazja to mecz z Torcidą Smerekowiec.